O mně

O mně

Jsem webový vývojář pracující v České republice s bohatými zkušenostmi více než 6 let s webovými stránkami.

Navrhuji profesionální & moderní webové stránky

S dlouholetými zkušenostmi v oblasti grafiky a webdesignu jsem si osvojil dovednosti porozumět požadavkům klientů podle nejnovějších trendů. Pracoval jsem s podniky z různých oblastí, takže se na mě můžete spolehnout.

Většinu těchto let jsem strávil prací v různých oblastech IT jako je design, vývoj moderních webových stránek stránek, správa Hardware/Software technologií a jejich periferií, sítě, až po marketing. Po práci na různých projektech, které jsou již živé, vám mohu pomoci s nejlepšími možnými návrhy a nápady, se kterými můžeme pokračovat. Nabízím vám různé možnosti, na kterých můžeme společně pracovat a vytvořit tak další vyjímečnou věc.

Dovednosti

Věřím ve skutečnost, že učení není nikdy dost. Mám zájem učit se nové technologie a nové poznatky z celkové oblasti IT, Hardware/Software, Grafika a mnoho dalšího, které mi pomohou se zlepšit a dále rozvinou mé dovednosti v dalších oblastech a možnostech.

WordPress
95%
WooCommerce
95%
Joomla
80%
HTML
90%
CSS
85%
Adobe Photoshop
65%
Office 365
95%
Hardware/Software
85%
C/C++/C#/Swift Coding/PHP
15%

Zkušenosti

2020-2021

Weboo Company

Web Developer

Byl jsem součástí úžasného týmu. Spolupracoval jsem s nimi při navrhování a vývoji webových stránek pro různé klienty a společnosti.

2018-2019

B2A Company

APP Developer

Byl jsem součástí vývojářského týmu zaměřující se na vývoj mobilních aplikací pro MacOS nebo iOS v programovacím jazyce SWIFT.

Služby